Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

Spa Masaj Fiyatları

Genel 27 Aralık 2017

Spa Masaj Fiyatları

Spa masaj fiyatları dahilinde pek çok farklı çeşit spa hizmeti almanız mümkün olmaktadır. Bu hizmetler arasında çeşitli hasatlıklar ya da sorunlar için şifa bulabileceğiniz gibi aynı zamanda cilt bakımı gibi problemler için de hizmet almanız söz konusu olabilmektedir.

Her spa merkezi pek çok farklı masaj çeşidi ve pek çok farklı ek hizmetleri de sunar. Bunlar arasında en yaygın olarak tatbik edilenler klasik İsveç masajı ve sultan masajıdır.

Aromaterapi Masajı

Bu masaj çeşidi pek çok spa merkezinde bitki özlerinden elde edilmiş şifalı masaj yağları ile uygulanır. Kökleri Çin, Hindistan ve Mısır’a dayanır. Bu masajın özelliği hafif tempolu ve az hareket şiddet ile tatbik edilmesidir. Bu masaj sonunda rahatlamış, dinlenmiş ve gevşemiş bir duruma gelmek söz konusu olmaktadır. Bu masaj yaklaşık bir saat sürer.

Aromaterpi Masajı Yağları

Spa masaj fiyatları ile yaralanabileceğiniz aromaterapi masajında kullanılan yağlar esansiyel yani öz yağlar olarak bilinir. Bu yağları masaj ile uygulandığında ısıtıcı etkileri ile vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır. Aynı zamanda doğal kokuları ile de koku duyusuna hitap ederek beyinde olumlu bir etki de yapar.

Spa uygulamalarında kullanılan aromaterapi yağların özellikleri ise güçlü birer antiseptik olmalarının yanı sıra iyileştirici yani hücre yenileyici özelliğe sahip olmalarından gelir.

Bu tip yağlar derinin altında bulunan lenf dokusunda kadar sirayet ederek hücre arası sıvı yolu ile iyileştirme sağları.

Aromaterapi ve Diğer Spa Masajlarının Faydaları

Spa masaj fiyatları ile alabileceğiniz spa uygulamaları ile pek çok sorundan da kurtulmanız mümkün olmaktadır. Bunlar arasında en yayın olarak tedavi edilen rahatsızlıklar bel ve sırt ağrılarıdır.

Bu şikâyetler dışında eklem iltihapları ve romatizma için de spa yönteminden destek alınmaktadır. Spor yapanların deneyimlediği burkulma, incinme, stres kaynaklı spazmlar gibi sorunlar için de spa oldukça iyi gelen bir yöntem olarak yer alır.

Gündelik hayatın ve iş yaşamının getirdiği sıkıntılar arasında yer alan stres, kaygı bozukluları, tedirginlik, uykusuzluk ve gerginlik gibi problemlerin çözümü için de spa uygulamaları tercih edilmektedir.

Deri üzerinde psikolojik kökenli olduğu düşünülen egzama gibi şikayetler için de spanın pek çok alanından fayda görmek söz konusu olmaktadır. Bundan başka baş ağrısı ve migren için de spa hizmetleri alınabilir.

Kadınların sıkça karşılaştığı adet öncesi sendromu ve adet sancıları için spa uygulanabilirken hamilelerin yaşadığı pek çok sıkıntının giderilmesi için de spaya başvurulmaktadır.

Bel, bacak ve sırt bölgesinde meydana gelen yüzeysel travmalar ve bacaklardaki şişme gibi sorunların tedavisi, solunum yolları, dolaşım sorunları, sindirim sorunları, kulak, burun ve boğaz ile ilgili sorunlar, selülit ve kilo sorunları da spanın iyi geldiği alanlar arasında yer alır. Spa tedavisi ana tedaviye ek olarak uygulanabilir.

Bu hizmetlerden faydalanmak için web sitemizde kayıtlı salonlar ile iletişim kurabilirsiniz bu hizmetin sizlere bedeli sadece 250 TL gibi komik bir rakam.

  

301 total views, 5 today

  

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  • Spa Masaj Fiyatları

    Tarafından de 27 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

    Spa Masaj Fiyatları Spa masaj fiyatları dahilinde pek çok farklı çeşit spa hizmeti almanız mümkün olmaktadır. Bu hizmetler arasında çeşitli hasatlıklar ya da sorunlar için şifa bulabileceğiniz gibi aynı zamanda cilt bakımı gibi problemler için de hizmet almanız söz konusu olabilmektedir. Her spa merkezi pek çok farklı masaj çeşidi ve pek çok farklı ek hizmetleri […]

  • Peyronie Hastalığı

    Tarafından de 21 Ocak 2018 - 0 Yorumlar

    Peyronie Hastalığı Penis bölgesinde meydana gelen peyronie hastalığı penisin fonksiyonunu bozabilen, ağrılı ereksıyona yol açabilen ve penis boyunun kısalmasına yol açan ciddi bir hastalıktır. Hastalar bu hastalığı genellikle peniste eğrilik veya yamukluk olarak tarif ederler. Sert plak dokusunun penis tabakasındaki esnekliğini bozması ve penisin ereksıyon sonrasında yukarıya doğru eğrileşmesi bu hastalığın ilk belirtileri arasındadır. Penis […]